Бизнисмен платил 2.500 евра за се*с во хотел со Рада Манојловиќ и уште 1000 за цвеќе! – Makedonija News

Бизнисмен платил 2.500 евра за се*с во хотел со Рада Манојловиќ и уште 1000 за цвеќе!

Членови на неодамна уапсената криминална група која се занимавала со подведување и проституција му понудиле на еден млад богат бизнисмен од Бања Лука да ја помине ноќта со фолк пејачката Рада Манојловиќ.

Бизнисменот не прашувал за пари само да биде интимен со Рада, па се согласил да даде дури 2.500 евра за да ужива во привлечностите на сексапилната пејачка,  која макроата му ветиле.

За ноќта да биде уште поромантична и незаборавна, момчето  дало уште 1.000 евра само за да ја украси хотелската соба со рози… И кога требало да се појави Рада Манојловиќ – таа се појавила.

Само што наместо познатат фолк ѕвезда, измамниците му испратиле во хотелската соба друга девојка со истото име и презиме!

Social profiles