Се запали “мерцедес” на обиколница – Makedonija News

Се запали “мерцедес” на обиколница

Автомобил „мерцедес“ се запали утрово на скопската обиколница, дознава 24 Инфо.

Пожарникарите интервенираат во моментов, но автомобилот е целосно изгорен. Не е познато дали има повредени.

Од МВР повеќе детали во текот на денот.

Social profiles