Станија во ново провокативно издание – Makedonija News

Станија во ново провокативно издание

Старлетата Станија Доброевиќ каде и да се појави ги собира сите погледи па така и овојпат. Таа се појави во една емисија, а провокативниот стајлинг не остана незабележан.

Облечена во целосни панталони, со речиси голи гради, Станија блескаше од сексапил, а останатите гости во студиото неможе да тргнат поглед од неа.

Social profiles