Наташа Беквалац ПО СТАПКИТЕ на Ким Кардашијан – Makedonija News

Наташа Беквалац ПО СТАПКИТЕ на Ким Кардашијан

Пејачката Наташа Беквалац и нејзината сестра Кристина наводно започнуваат со работа на ново шоу во септември. Приватниот живот на поп -ѕвездата и нејзиното пошироко семејство наскоро би можел да биде прикажан на најшироката публика.

Како што стојат работите, добро позната продуцентска компанија која сака да снима реални шоуа, била заинтересирана за нејзиниот живот.

– Наташа и нејзината сестра Кристина со ентузијазам ја прифатија оваа идеја. Добро е познато колку е духовита Ната во медиумите, а изјавите што таа ги дава со години се апсолутно вирални – започнува изворот за српските медиуми и додава:

– Идејата за реалното шоу, чиј работен наслов е „Беквалчеви“, е именувана по нејзиниот профил на Инстаграм, и дојде благодарение на честите духовити ситуации што Наташа ги споделува со своите следбеници на оваа социјална мрежа во форма на снимки или фотографии.

Social profiles