ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЛИЛА ФИЛИПОВСКА ГОЛА ВО СПАЛНА ГИ ИЗЛУДЕ ФАНОВИТЕ (фото) – Makedonija News

ГОРИ ИНСТАГРАМ: ЛИЛА ФИЛИПОВСКА ГОЛА ВО СПАЛНА ГИ ИЗЛУДЕ ФАНОВИТЕ (фото)

Македонската водителка Лила Филиповска повторно ја напушти Македонија и замина на нова дестинација.

Цело лето го искористи максимално, а и на есен не мирува.

Лила утрово сподели фотографија од хотелската соба на која позира целосно гола, покриена само со чаршаф.

Погледнете:

Social profiles