ХАОС ВО НАЈПОЗНАТОТО ШОУ: МАДОНА ГО ПОКАЖА ЗАДНИКОТ (фото) – Makedonija News

ХАОС ВО НАЈПОЗНАТОТО ШОУ: МАДОНА ГО ПОКАЖА ЗАДНИКОТ (фото)

Кралицата на попот Мадона (63) гостуваше во познатото ток -шоу „The Tonight Show“ на Џими Фалон (47) во кое го промовираше документарниот филм Мадам Икс и ги шокираше гледачите со своето однесување.

Пејачката во интервјуто рече дека секој пред малите екрани треба да разбере дека уметноста е важна.

– Уметниците се тука да го нарушат мирот. И се надевам дека го нарушив не само вашиот мир, туку и мирот на луѓето што го гледаа ова шоу, но на добар начин – му рече Мадона на Џими.

Кратко потоа, таа стана од столот и легна на масата на Фалон, кој почна да вика „Не, не, не, застани!“.

За кралицата на попот да не „открие“ премногу на публиката, Џими ја покри со сакото. Но, нејзе тоа не и се допадна.

Мадона се оддалечи од масата и го крена фустанот кон публиката во студиото, и секако за гледачите пред малите екрани.

Social profiles