Ќерката на Хајди Клум ПОЗИРАШЕ РАЗГОЛЕНА, фановите прашаа ДАЛИ Е ЛЕГАЛНО (ФОТО) – Makedonija News

Ќерката на Хајди Клум ПОЗИРАШЕ РАЗГОЛЕНА, фановите прашаа ДАЛИ Е ЛЕГАЛНО (ФОТО)

Ќерката на познатата манекенка Хајди Клум (48), Лени (17), беше фотографирана за списанието „Rollercoaster“. На фотографијата таа само ја покрива градата со раката, што ја возбуди јавноста бидејќи таа се уште е малолетна.

Таа ја објави фотографијата од снимањето на својот профил на Инстаграм, кој веќе има милион следбеници, а фотографијата наскоро собра над шест илјади коментари, главно од загрижени следбеници.

“Дали е ова воопшто легално? Таа има само 17 години”, напишал еден под фотографијата.

„За волја на Бога, ова е нелегално!“, додаде друг.

“Девојче, зарем не си малолетна? Кој ти дозволува да ги правиш овие работи? Каде е мајка ти?”, напишаа тие.

Патем, многумина беа изненадени кога го видоа неодамнешното појавување на Лени Клум на модната сцена. Таа дури и ја нема потребната висина, која е поставена како стандард за работа на манекенка, а многумина велат дека никогаш не би и се приближила на кариерата доколку нејзината мајка Хајди не стоела зад неа.

Social profiles