„Жена од султана“ има чудна навика, да не носи долна облека: Тијана Милентијевиќ е една од оние пејачки што не носат гаќички? (ФОТО) – Makedonija News

„Жена од султана“ има чудна навика, да не носи долна облека: Тијана Милентијевиќ е една од оние пејачки што не носат гаќички? (ФОТО)

Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „ Жена од султана“, предизвика вистинска возбуда со својата последна објава на нејзиниот Инстаграм.

Имено, Тијана носи долг портокалов фустан, кој совршено ја следи нејзината линија на телото, а поради ултра подлабокиот шлиц и отворот на половината, вилиците на многумина им останаа подзинати. Пејачката ги остави во дилема и прашалници, дали под фустанот воопшто носи гаќички?

Пејачката се  облече вака со цел да сними шоу, не ни замислувајќи какво лудило и коментари ќе предизвика со стајлингот. Патем, обожавателите ги стави во дилема, дали „Жена од султана“  има чудна навика, да не носи долна облека?

Social profiles