Тешка сообраќјна несреќа кај светиниколско, загинаа две лица – Makedonija News

Тешка сообраќјна несреќа кај светиниколско, загинаа две лица

Две лица загинаа, а едно е тешко повредено во сообраќајна несреќа што ноќеска се случила на крстосница од локалниот пат за село Горобинци, светиниколско.

Две лица загинаа, а едно е тешко повредено во сообраќајна несреќа што ноќеска се случила на крстосница од локалниот пат за село Горобинци, светиниколско.

Social profiles