Заев гласаше на вонредните внатрепартиски избори – Makedonija News

Заев гласаше на вонредните внатрепартиски избори

СДСМ поставува нови, највисоки стандарди на македонската политичка сцена. Денеска се одржуваат вонредните внатрепартиски избори за претседател на СДСМ, велат од партијата.

Social profiles