(Фото) Теа Таировиќ во провидна маичка без градник – Makedonija News

(Фото) Теа Таировиќ во провидна маичка без градник

Српската пејачка Теа Таировиќ постојано изненадува со своите објави а последните фотографии кои ги сподели на својот Инстаграм профил предизвикаа лавина коментари.

Таа објави фотографии од еден хотел во Нови Сад позирајќи на кревет.

„Нешто преубаво“, „Најсекси пејачка на денешницата“, „Жено, немаш маани“, се само дел од коментарите на фановите.

Social profiles