Хороскоп Archives – Makedonija News

Доколку сте овој знак во хороскоп за вас се вели дека сте најдобри луѓе и имате душа и најдобри љубовници.

Ако упорно бирате погрешни луѓе за љубовни партнери или пријатели, време е да погледнете во ѕвездите. Овните оддржуваат чиста енергија на животот, страствени се и силни. Кога еднаш ќе ги...

НЕДЕЛЕН ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА 13-17 ЈУНИ

Овен Важно е да останете смирени и ладни оваа недела. Не избрзувајте со донесување одлуки и не ги одложувајте разговорите со саканата личност. Ако одржувате добар тон, неделата ветува дека...

5 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ГИ ОЧЕКУВА НОВ ЖИВОТ ВО ПРОЛЕТТА 2022 ГОДИНА: Овој период им носи среќа и напредок – долго ќе го паметат!

5 хороскопски знаци чекаат нов живот во текот на пролетта 2022 година – еве кои знаци ѕвездите ги избраа да бидат среќни добитници! Пролетта е периодот кога се буди надежта,...

Овие хороскопски знаци имаат најдобра меморија

Повеќето луѓе знаат барем една личност која се сеќава на секој детал, дури и ако некој настан се случил пред неколку години. Таквите луѓе се сеќаваат на родендени, имиња, добри...

Познат астролог: Овие хороскопски знаци ќе имаат невидена среќа во 2022 година

Рускиот астролог Павел Глоба е подготвен со својата прогноза за претстојната 2022 година, која ќе помине под покровителство на Црниот тигар. Бидејќи елементот на овој период ќе биде водата, ова...
Social profiles